درباره ما

امروزه بسیاری از افراد مطالب مورد نیاز خود را از طریق فضای مجازی و اینترنت پیدا می کنند. همانطور که میدانید بسیاری از مطالب موجود در این فضا فاقد اعتبار بوده و از منابع معتبر و مناسبی برای بازنشر اخبار و مقالات استفاده نمی شود.

مجله دستگنج یک مجله اینترنتی بوده که متعلق به فروشگاه دستگنج می باشد. این مجله فعالیت خود را در اسفند ماه سال 1400 آغاز کرد اما فعالیت این مجموعه در اردیبهشت ماه سال 1401 با جدیت بیشتری ادامه پیدا کرد.

این مجله در دسته های گوناگون طب سنتی، دکوراسیون داخلی، مد و زیبایی، معرفی کتاب های برتر و غیره فعالیت دارد. نیاز جامعه و افراد به خواندن مطالب باکیفیت و معتبر از یک سمت، و انباشته بودن مقالات فاقد اعتبار در دنیای اینترنت از سویی دیگر موجب شد تا فروشگاه دستگنج به فکر راه اندازی مجله ای معتبر بیفتد.

از این رو در دسته بندی های مختلف شاهد انواع مقالات پربار هستید. تیم پرتلاش دستگنج برای گردآوری محتواهای مورد نیاز شما از معتبرترین مقالات داخلی و خارجی کشور استفاده کرده تا نیاز شما به بهترین نحو پاسخ داده شود.

چشم انداز مجله دستگنج

مجله دستگنج امیدوار است تا در آینده ای نزدیک بتواند جایگاه ویژه ای در بین مخاطبان خود پیدا کرده و مطالبی با کیفیت بالاتر و معتبرتر منتشر نماید. برای دسترسی به این چشم انداز همکاری و یاری شما می تواند بسیار کمک کننده باشد.

برای ارسال نظرات و پیشنهادات سازنده خود می توانید از طریق صفحه تماس با ما،  با تیم دستگنج ارتباط برقرار نمایید.

باتشکر؛ تیم مجله دستگنج.