مدل های لباس تابستانی دخترانه

با افزایش دما و شروع فصل تابستان، استفاده از لباس های خنک و رنگی افزایش می یابد. همانطور که میدانید تنوع لباس های تابستانی زیاد بوده و هرساله مدل ها جدیدی در بازار موجود می شوند. از این رو در این مقاله به بررسی مدل های لباس تابستانی دخترانه و زنانه  می پردازیم که هیچگاه از مد نمی افتند.

لباس تابستانی زنانه
مدل های لباس تابستانی

10 مورد از بهترین مدل های لباس تابستانی دخترانه و زنانه 

موارد زیر مجموعه ای از بهترین و مناسب ترین مدل ها برای فصل تابستان بوده که توسط کارشناسان مد و زیبایی مورد تایید قرار گرفته اند. اگرچه همه ما به پوشیدن لباس های ترند و جدید علاقه داریم، اما با این وجود همواره مواردی وجود دارند که در تمامی سال ها ترند بوده و به نوعی مکمل کننده استایل شما هستند.

از تی شرت سفید ساده گرفته تا لباس های ماکسی بلند، مدل هایی از های لباس تابستانی دخترانه بوده که باید در هر کمد لباسی وجود داشته باشند. در حقیقت با کمک این مدل ها می تواند استایلی شیک برای خود بسازید. گزینه های زیر مواردی از این مدلها می باشند.

1.    انتخاب سیلوئت آزاد

سیلوئت در طراحی لباس به معنی شکل کلی یک لباس است. لباس ها می توانند در سیلوئت های مختلف مثل ساعت شنی، مثلثی، پیله ای و غیره تولید شوند. برای تابستان بهتر است از سیلوئت های جذب دوری کرده و به دنبال سیلوئت های آزاد باشید.

از جمله این موارد می توان به لباس های طبقه ای و پله ای، آستین های پف دار و انواع دامن ها اشاره نمود. یکی از بهترین موارد به عنوان لباس تابستانی دخترانه، کافتان های گشاد هستند. کافتان ها را در طول روز برای جلوگیری از گرما به صورت آزاد پوشیده و در شب ها برای شیک پوشی بیشتر با یک کمربند تزئین می کنند.

2.    انتخاب رنگ های روشن

بهترین انتخاب برای تابستان، لباس های رنگ روشن هستند. بهار و تابستان فصولی از سال بوده که می توانید از رنگ های روشنی نظیر آبی آسمانی، صورتی و سایر رنگ های پاستلی استفاده نمایید. رنگ های روشن در روزهای گرم تابستان اشعه های خورشید را منعکس کرده و مانع از ایجاد گرما می شوند.

3.    تیشرت سفید

تیشرت سفید از جمله لباس تابستانه دخترانه شیک بوده که می تواند با کمک آن انواع استایل های دخترانه را بسازید. یک تی شرت سفید می تواند در کنار شلوار مشکی و یا دامن طرح دار گزینه مناسبی برای ست کردن باشد.

4.    صندل دو بند

یکی از مواردی که استفاده از آن در تابستان اوج می گیرد، صندل های دوبند هستند. اینگونه صندل ها نه تنها از تعریق پاها و احساس گرما جلوگیری کرده بلکه موجب می شوند تا پاها کشیده تر به نظر برسند.

5.  پیراهن سفید

وجود یک پیراهن سفید دکمه دار و ساده کار را برای تکمیل استایل شما ساده تر می کند. چرا که این لباس تابستانه دخترانه را می توان با شلوار جین، شلوارک و دامن نیز پوشید در نتیجه در خرید پیراهن سفید شک نکنید.

6.    پیراهن ساحلی

یکی از پرطرفدارترین مدل های لباس تابستانی دخترانه، لباس های ساحلی می باشند. همانطور که میدانید پوشیدن مانتو و شلوار در فصل تابستان کمی دشوار است. همچنین ست کردن آنها نیز دغدغه ای دیگر برای بانوان است. از این رو پیراهن های ساحلی می توانند گزینه مناسبی برای دورهمی ها و قرارهای عصرانه باشند. پیراهن های ساحلی در عین حال که می توانند پوشش اسلامی را حفظ کنند، در ایجاد یک استایل تابستانه نیز پرکاربرد هستند.

7.    کتانی سفید

بی شک در کمد کفش های شما باید یک جفش کفش کتانی سفید وجود داشته باشد. از آنجایی که در فصل تابستان بیشتر رنگ های روشن مورد استفاده قرار می گیرد، ست کردن کفش ها دشوار می شود. اما وجود یک کتانی سفید می تواند در از بین بردن دغدغه ست کردن موثر واقع شود.

8. کیف کراس بادی

وجود یک کیف کراس بادی می تواند در تکمیل استایل تابستانه شما بسیار کمک کننده باشد. کیف های کراس بادی رنگی در کنار لباس های رنگ روشن جلوه زیبایی ایجاد می کنند.

9. شلوار سفید

بیشتر افراد سعی در پوشیدن شلوار مشکی دارند. شما می توانید با کمک شلوار سفید استایلی متفاوت برای خود بسازید. فرقی نمی کند شلوار سفید شما جین، پارچه ای، کوتاه و یا حتی بلند باشد. در هر صورت شلوار سفید یکی از بهترین انواع لباس تابستانی دخترانه بوده که برای این فصل انتخاب مناسبی است.

10. لباس های راه راه

استفاده از لباس های راه راه در فصل تابستان به اوج خود میرسد. راه راه سفید و آبی الهام گرفته از دریا، می تواند با جین آبی یک استایل تابستانه دخترانه برای شما ایجاد کند.

موارد فوق از جمله مدل های لباس تابستانی دخترانه بوده که هر دختری برای تکمیل استایل خود به آنها نیاز دارد. از طرفی این لباس ها در همه سال ها ترند بوده و از مد نمی افتند. چنانچه شما نیز موارد دیگری مدنظر دارید در بخش نظرات با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

کامنت بگذارید

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید